Нови прекъсвания на електрозахранването в Брезник и част от брезнишкото село Гърло през идната седмица

През следващата седмица ще има прекъсвания на електрозахранването в Брезник и част от село Гърло, съобщават от ЧЕЗ.

В община Брезник спирания на електричеството ще има в град Брезник и махала в село Гърло. Прекъсванията на тока ще бъдат в дните 13, 14, 15, 16 и 17 февруари.

Вижте пълния списък на прекъсванията:

На 13.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник 9-ти септември фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; 9ти Септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджул.Ов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 14.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник Ангел Коцелянов 5а, Ежк, 10, 12, 12а, 14, 2, 25 Ежк, 2а, 2б, 4, 5 Ежк; Богдан Митов 4; Варош 51, 52, 53; Георги Бунджул.Ов Георги Ив Бунджул.Ов 31, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 34, 68, 7, 9; Енчо Николов 1, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9; Йордан Стефанов 1; Лазар Лумбаров 1, 3, 5; Марин Асенов 1, 2, 4; Нестор Петров 1; Първи Май 2, 4, 8; Цвета Лумбарова 1, 2, 3, 4, 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 2А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 5, 50, 51, 52, 7, 8, 9

На 14.02.2017 г. /15:00 – 16:30 ч./ –  Брезник Бърдо Хижа, 68; Варош Магазин, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 34, 35, 36, 4, 40, 41, 41a, 43, 44, 45, 46, 49, 55, 7, 8, 9; Нестор Петров 10; Велковци, Общ. Брезник; С. Велковци УПИ ІV-105, Кв. 40; Ярджиловци; Братя Чакрини 50, 52, 54, 54а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67; Вердин Александров 4, 4, 6, 9; Извън Плана 2, 3, 4; Искър 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Могилка 2, 3; Мусала 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 8; Орниче 108, 110, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 131, 133, 135, 139, 139а, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 161, 56, 75; Осогово 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 3, 4, 5, 8; Партизан 67; Радослав Зафиров 1, 10, 11, 12, 13, 13 А, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 3а, 40, 41, 43, 45, 52 А, 53, 54, 56, 58, 7, 8; Славчо Дяков 28, 6; Черна Гора 10, 12, 14, 16, 3, 6, 7, 8, 9 /по заявка на ЕСО/

На 14.02.2017 г. /08:30 – 10:30 ч./ –  Брезник Бърдо Хижа, 68; Варош Магазин, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 34, 35, 36, 4, 40, 41, 41a, 43, 44, 45, 46, 49, 55, 7, 8, 9; Нестор Петров 10; Велковци, Общ. Брезник; С. Велковци УПИ ІV-105, Кв. 40; Ярджиловци; Братя Чакрини 50, 52, 54, 54а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67; Вердин Александров 4, 4, 6, 9; Извън Плана 2, 3, 4; Искър 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Могилка 2, 3; Мусала 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 8; Орниче 108, 110, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 131, 133, 135, 139, 139а, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 161, 56, 75; Осогово 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 3, 4, 5, 8; Партизан 67; Радослав Зафиров 1, 10, 11, 12, 13, 13 А, 13а, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 3а, 40, 41, 43, 45, 52 А, 53, 54, 56, 58, 7, 8; Славчо Дяков 28, 6; Черна Гора 10, 12, 14, 16, 3, 6, 7, 8, 9 /по заявка на ЕСО/

На 14.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник 9-ти септември фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; 9ти Септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджул.Ов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 15.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник Александър Филипов 11, 13, 15, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 42, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 9; Владо Захариев 2; Георги Стефанов 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 2, 4; Иглика 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 4, 6, 7, 8, 9; Макаренко 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Могилица 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 5, 9, 9; Яне Сандански 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

На 16.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник Ангел Коцелянов 5а, Ежк, 10, 12, 12а, 14, 2, 25 Ежк, 2а, 2б, 4, 5 Ежк; Богдан Митов 4; Варош 51, 52, 53; Георги Бунджул.Ов Георги Ив Бунджул.Ов 31, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 34, 68, 7, 9; Енчо Николов 1, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9; Йордан Стефанов 1; Лазар Лумбаров 1, 3, 5; Марин Асенов 1, 2, 4; Нестор Петров 1; Първи Май 2, 4, 8; Цвета Лумбарова 1, 2, 3, 4, 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 2а, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 5, 50, 51, 52, 7, 8, 9

На 16.02.2017 г. /10:00 – 16:15 ч./ –   С. Гърло(Мах. От ТП Гърло)

На 16.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник Александър Филипов 11, 13, 15, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 42, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 9; Владо Захариев 2; Георги Стефанов 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 2, 4; Иглика 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 4, 6, 7, 8, 9; Макаренко 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Могилица 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 5, 9, 9; Яне Сандански 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

На 17.02.2017 г. /10:00 – 14:31 ч./ –  Брезник Ангел Коцелянов 5А, ЕЖК, 10, 12, 12А, 14, 2, 25 ЕЖК, 2А, 2Б, 4, 5 ЕЖК; Богдан Митов 4; Варош 51, 52, 53; Георги Бунджул.Ов Георги Ив Бунджул.Ов 31, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 34, 68, 7, 9; Енчо Николов 1, 11, 13, 3, 4, 5, 7, 9; Йордан Стефанов 1; Лазар Лумбаров 1, 3, 5; Марин Асенов 1, 2, 4; Нестор Петров 1; Първи Май 2, 4, 8; Цвета Лумбарова 1, 2, 3, 4, 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 2а, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 4, 40, 42, 44, 46, 48, 5, 5, 50, 51, 52, 7, 8, 9

На 17.02.2017 г. /10:00 – 16:15 ч./ –   С. Гърло(Мах. От ТП Гърло)

На 17.02.2017 г. /10:00 – 14:30 ч./ –  Брезник Александър Филипов 11, 13, 15, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 36, 37, 38, 40, 42, 42, 44, 46, 46а, 48, 50, 9; Владо Захариев 2; Георги Стефанов 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Гоце Делчев 2, 4; Иглика 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 4, 6, 7, 8, 9; Макаренко 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 4, 6, 8; Могилица 1, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров 10, 11, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 5, 9, 9; Яне Сандански 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Виж също...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Приемам Privacy Policy

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Loading...