Първата контрола на “Черногорец” (Ноевци) срещу юношите старша възраст на “Миньор” (Перник) завърши с 3 : 3

Първата контрола на “Черногорец” (Ноевци) и юношите старша възраст на “Миньор” (Перник) завърши с краен резултат 3 : 3, научи Zapadno.com.

Футболната среща се игра тази сутрин на изкуствения терен в пернишкия квартал “Димова махала”.

През първото полувреме Даниел Йорданов откри резултата в полза на “Черногорец” след далечен удар, след грешка на вратаря. Марио Антонов пропусна да увеличи резултата сам срещу вратаря. До края на първата част юношите на “Миньор” направиха обрат, игралият в “Черногорец” Чавдар Здравков изравни с удар с глава. След хубав пряк свободен удар резултата стана 2 : 1, съобщиха от отбора на “Черногорец”.

В началото на втората част миньорци поведоха с много красив гол от около 25 метра. Даниел Йорданов удари страничната греда. В 70-а минута след пробив на Илко Митушев и хубав пас Валери Евтимов намали. В 78-а минута Александър Стоилов с красив удар извън наказателното поле изравни.

Двата отбора изпълниха дузпи, в които по-точни бяха Черногорци.

След този мач юношите на “Миньор” отиват на турнир в Банско другата седмица, а на “Черногорец” предстои мач с “Легия” село Рударци другата неделя