Футболен клуб “Чорни-1920” (Брезник) изигра първата си контрола преди пролетния полусезон с нови играчи

Футболен клуб “Чорни-1920” (Брезник) не успя да победи отбора на “Надежда” (Доброславци) в първи контролен мач, предаде репортер на Zapadno.com.

Футболният клуб на град Брезник ще стартира пролетния полусезон с няколко нови играчи. Новите попълнения в отбора изиграха първия си мач в контролата срещу “Надежда” (Доброславци), която се игра в сряда вечерта.

Футболният двубой между двата клуба завърши с 4 : 1 в полза на “Надежда”. Мачът се изигра на стадион “Локомотив” в столичния квартал “Надежда”. Голът за брезничани беше отбелязан в първите минути на второто полувреме от футболистът Цветелин Недев.

“Мачът беше приятелски и всичко беше нормално. Нашият гол беше много добър като техника. Той беше вкаран от центъра на игрището и прехвърли вратаря.”, каза Николай Ангелов от “Чорни-1920”.

На 5 март (неделя) ще брезнишкият футболен отбор изиграе следващият си контролен мач преди началото на пролетния полусезон. Следващата седмица ще се реши къде и с кого ще се играе контролата.

Първият мач на „Чорни-1920“ за проленият полусезон ще бъде срещу футболен клуб „Светля-2000“ (Светля). Срещата ще се проведе в Брезник.