Футболното дерби между отборите на “Чорни-1920” (Брезник) и “Ерма” (Трън) завърши с равенството 3 : 3

Контролният мач между футболните отбори на “Чорни-1920” (Брезник) и “Ерма” (Трън) е завършил с резултат 3 : 3, научи Zapadno.com.

Срещата се е изиграла в неделния следобед на градския стадион в Трън. Брезнишкият футболен отбор не е играл с оптималния си състав заради отсъстващи футболисти.

Играчите Георги Йорданов, Мартин Несторов и Владислав Владимиров са вкарали головете за “Чорни-1920”. Първото полувреме “Ерма” (Трън) са повели с 2 : 0, но във второто полувреме брезничани са обърнали резултата до 2 : 3. В края на мача футболистите на “Ерма” са изравнили крайният резултат до 3 : 3.

Брезничани са имали по-добрите положения в мача, но са направили много пропуски, съобщиха още от публиката на вчерашния мач.

В неделя (12 март) отборът на “Чорни-1920” ще изиграе първи официален мач в пролетния полусезон с футболистите от „Светля-2000“ (Светля). Началото на футболната среща ще е в 15 часа на стадиона в град Брезник.