ЧЕЗ подготвя поредица от нови прекъсвания на електрозахранването в Брезник и района за периода от 20 до 23 март

За периода от 20 до 23 март включително, са възможно прекъсвания на електрозахранването в брезнишко, съобщават от ЧЕЗ.

Прекъсванията ще се правят с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности. Вижте кога и къде в община Брезник ще има прекъсвания на тока:

На 20.03.2017 г. /10:00 – 16:30 ч./ – Брезник: ул. „Асен Алексов“ № № 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 20.03.2017 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; Девети септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 21.03.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ – с. Долно Романци

На 21.03.2017 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; Девети септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 21.03.2017 г. /10:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 22.03.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ – с. Долно Романци

На 22.03.2017 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; Девети септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 22.03.2017 г. /10:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 23.03.2017 г. /10:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 23.03.2017 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; Девети септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

Виж също...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Приемам Privacy Policy

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Loading...