В последната седмица на месец март са възможни временни прекъсвания на електрозахранването в общините Брезник и Трън – вижте кога и къде

За периода от 28 до 31 март включително, са възможно прекъсвания на електрозахранването в брезнишко и трънско, съобщават от ЧЕЗ.

Прекъсванията ще се правят с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности. Вижте кога и къде в общините Брезник и Трън ще има прекъсвания на електричеството:

Община Брезник

На 28.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник: ул. „Александър Филипов“ № 32; Гледан 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Гребен 1, 2, 4; Елена Георгиева 64, 66, 68, 70; Иван Тимофеев 11, 2; Изгрев Павилион, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 19, 21, 23, 25, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 5, 7, 9; Октомври 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А

На 28.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; 9Ти септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 28.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
На 28.03.2017 г. /08:30 – 10:30 ч./ – Брезник Бърдо Хижа, 68; Варош Магазин, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 2, 20, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 34, 35, 36, 4, 40, 41, 41A, 43, 44, 45, 46, 49, 55, 7, 8, 9; Нестор Петров 10; Велковци, Общ. Брезник; с. Велковци УПИ ІV-105, Кв. 40; Ярджиловци; Братя Чакрини 50, 52, 54, 54А, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67; Вердин Александров 4, 4, 6, 9; извън Плана 2, 3, 4; Искър 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Могилка 2, 3; Мусала 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 8; Орниче 108, 110, 114, 115, 116, 120, 121, 122, 131, 133, 135, 139, 139А, 141, 143, 145, 149, 151, 153, 161, 56, 75; Осогово 1, 10, 12, 14, 16, 2, 20, 3, 4, 5, 8; Партизан 67; Радослав Зафиров 1, 10, 11, 12, 13, 13 А, 13А, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 3А, 40, 41, 43, 45, 52 А, 53, 54, 56, 58, 7, 8; Славчо Дяков 28, 6; Черна гора 10, 12, 14, 16, 3, 6, 7, 8, 9 – по искане на “ЕСО” ЕАД.

На 28.03.2017 г. /08:45 – 16:15 ч./ – с. Долни Ромавнци Общ. Брезник

На 29.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Александър Филипов 32; Гледан 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Гребен 1, 2, 4; Елена Георгиева 64, 66, 68, 70; Иван Тимофеев 11, 2; Изгрев Павилион, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 19, 21, 23, 25, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 5, 7, 9; Октомври 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А

На 29.03.2017 г. /09:00 – 16:16 ч./ – Велковци, Общ. Брезник с. Велковци УПИ ІV-105, Кв. 40

На 29.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; 9Ти септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 29.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 29.03.2017 г. /08:45 – 16:15 ч./ – с. Долни Ромавнци Общ. Брезник

На 30.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Александър Филипов 32; Гледан 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Гребен 1, 2, 4; Елена Георгиева 64, 66, 68, 70; Иван Тимофеев 11, 2; Изгрев Павилион, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 19, 21, 23, 25, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 5, 7, 9; Октомври 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А
На 30.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; 9Ти септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 30.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 30.03.2017 г. /08:45 – 16:15 ч./ – с. Долни Ромавнци Общ. Брезник

На 31.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Александър Филипов 32; Гледан 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Гребен 1, 2, 4; Елена Георгиева 64, 66, 68, 70; Иван Тимофеев 11, 2; Изгрев Павилион, 1, 11, 13, 15, 17, 19, 19, 21, 23, 25, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 5, 7, 9; Октомври 1, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 19, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А
На 31.03.2017 г. /09:00 – 16:16 ч./ – Велковци, Общ. Брезник с. Велковци УПИ ІV-105, Кв. 40
На 31.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник 9-ти септември Фургон, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8; 9Ти септември 6; Александър Тинков 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9; Андрей Михайлов 1, 1, 70, Павилион, 70, 73, 75, 77 1, 83, 83, 86, 88; Борис Калев 1; Бреза 4; Бърдо 1, 3, 4; Георги Ив Бунджулов 5, 4, 5, 6, 70, Павилион, 4, 5, 6, 7, 70, 71, 72, 73, 79, 84, 86, 9; Железна Вода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Зеленище 1; Изгрев 29; Христо Ботев 2; Цвета Лумбарова 49, 53, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86; Чорни 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 5, 7, 9

На 31.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Брезник Асен Алексов 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Борис Антов 18, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 5; Владо Радославов 17, 31, 33, 35; Гледан 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8; Димитър Хранов 3, 4, 5, 7, 8, 9; Евстати Николов 10, 13, 15, 17, 2, 2А, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Елена Георгиева 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 71; Иван Вазов 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Нестор Петров Помпи; Октомври 18, 201, 202, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 45, 47; Сливница 10, 12, 18, 20, 4, 6; Шейново 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21

На 31.03.2017 г. /08:45 – 16:15 ч./ – с. Долни Ромавнци Общ. Брезник

Община Трън

На 28.03.2017 г. /09:30 – 16:30 ч./ – с. Бохова Общ. Трън Бохова; УПИ-Х|-148

На 29.03.2017 г. /09:00 – 16:30 ч./ – с. Реяновци Общ. Трън

На 30.03.2017 г. /09:15 – 15:30 ч./ – Трън Бор 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 3, 31, 34, 36, 38, 4, 40, 4А, 5, 6, 7, 9, 9; Владо Васев Павилион, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35А, 38, 39, 4, 41, 43, 45, 47, 49, 5, 51, 53, 59, 6, 7, 8, 9; Ева Волицер 1, 2, 3, 4, 6; Чарчалат 1, 2, 4, 4А, 6

На 30.03.2017 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Трън 8Ми март 1; Георги Бабичев 45, 58, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; Граничар 1, 10, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Денчо Знеполски 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 78, 80, 82, 84; Мурговица 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Фургон, 1, 10, 11, 17, 19, 2, 21, 23, 24, 26, 27, 28, 3, 34, 4, 5, 6, 9; Нов Живот 1, 3; Руй 23; ул. „Света Троица“ № 10, № 11.

Виж също...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Приемам Privacy Policy

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Loading...