Футболен клуб “Черногорец” (Ноевци) с убедителна победа с 3 : 0 срещу отбора на “Верила” при гостуването си в село Дрен

Футболистите на “Черногорец” победиха с 3 : 0 отбора на “Верила” на стадиона в радомирското село Дрен, съобщиха за Zapadno.com от тима на Ноевци.

На отличен терен и хубаво време, в деня на размисъл ноевчани изиграха силни първи минути. В 7-а минута след много хубава атака Валентин Велинов изведе Олег Алексиев сам срещу вратаря, като с хубав удар в горния ъгъл резултата бе открит. Само пет минути по-късно Евгени Американов с точен удар от границата на наказателното поле не остави шансове на вратаря и резултата стана 0 : 2. До края на първото полувреме гостите бяха доста отпуснати, като домакините изравниха играта и след удар от фаул топката облиза гредата.

През второто полувреме гостите тотално доминираха. Смените раздвжиха играта им, като Роберт Методиев и Сашо Цветанов направиха няколко пропуска. Все пак Методиев фиксира крайния резултат, озовал се сам срещу вратаря. До края гостите изтърваха още няколко много добри възможности чрез Велинов, Алексиев и Евтимов, съобщиха още от “Черногорец”.