Брезничанин си осигури близка до минималната работна заплата сума като се разходи до пункта на Национална лотария

Брезничанин спечели 380 лева от “Лото Спорт” на Национална лотария, научи Zapadno.com.

Късметлията си е осигурил близка до минималната работна заплата сума като е пуснал фиш в пункта на Лотарията в Брезник. Оттам съобщиха и радостната вест. Брезничанинът е спечелил сумата на 21 март – ден след първа пролет.

“В играта “Лото Спорт” Христо Стоичков е рекламно лице и клиента има шанс за 1 000 000 лева на всеки 4 минути.”, казаха от пункта на Национална лотария.

На 18 март друг брезничанин-късметлия си взе чек на стойност 100 000 лева в ефира на “Нова телевизия”. Той е опитал късмета си чрез допълнителните тегления от Големия Джакпот на Национална лотария.

Виж също...

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Приемам Privacy Policy

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.

Loading...