Футболен клуб “Черногорец” с изразителна победа над тима на “Витоша” с разгромяващия резултат 4 : 0 на стадиона в Ноевци

Неделният прохладен ден предложи много емоции на зрителите в село Ноевци на отлично подготвения терен, съобщиха за читателите на Zapadno.com от клуба на “Черногорец”.

През първата част гол не падна. Най-чистото положение за домакините пропиля Даниел Йорданов, който излъга вратаря, но от малък ъгъл не уцели празната врата. Вратарят на гостите отрази и коварен удар на Александър Стоилов. Освен тези положения двата отбора създадоха по няколко разбъркания след центрирания по крилата.

След равностойно първо полувреме, второто бе под доминация на домакините. Още в 46-та минута Олег Алексиев бе изведен сам срещу вратаря и с техничен удар откри резултата. Само две минути по-късно Алексиев отново бе изведен сам срещу вратаря и упражнението се повтори за 2 : 0. Гостите изнесоха играта, но мачът приключи в 60-та минута, когато Евгени Американов центрира и Валентин Велинов засече с глава за 3 : 0. До края на срещата Алексиев реализира хеттрик, след като се възползва от грешка на вратаря на гостите. Интересно е обстоятелството, че Алексиев вкара своя хеттрик след като влезе като резерва в 46-та минута на мача.

В неделя (30 април) отборът на “Черногорец” ще гостува в град Трън, където ще изиграе мач срещу местния “Ерма”. Началото на срещата е насрочено от 17 часа.