Футболната сила “Черногорец” (Ноевци) доказа лидерството си на терена и разгроми с 3 : 0 отбора на “Студена”

“Черногорец” (Ноевци) се наложи с класическа победа с 3 : 0 над футболен клуб “Студена” (Студена). На отличния терен в брезнишкото село Ноевци домакините не пропуснаха да разгромят гостите, съобщиха за читателите на Zapadno.com от “Черногорец”.

Още в 8-а минута Евгени Американов премина като на парад през защитата на гостите и с прехвърлящ удар откри резултата за 1 : 0. В 15-тата минута Олег Алексиев излезе сам срещу вратаря на гостите, който отби първият удар, а при добавката ударът на Валентин Велинов бе избит от голлинията. В 29-та минута Американов изведе Алексиев сам срещу вратаря, но ударът му срещна страничната гредата. В края на първата част гостите показаха зъби и диагонален изстрел мина в близост до страничната греда.

През втората част домакините пропуснаха още няколко 100 % положения, като близо до гола бяха Алексиев и Йорданов. И след толкова положения в 61-а минута при една контра бяха близо до гола, но ударът им мина встрани от вратата. В 65-тата минута играч на гостите не беше изгонен за втори жълт картон след много груб фаул. Само две минути след това Алексиев реализира сам срещу вратаря за 2 : 0. В 73-та минута Алексиев вкара за 3 : 0 след удар от фаул. До края на срещата Велинов, Американов и Милослав Петров пропуснаха да се разпишат, останали сами срещу вратаря. В 88-а минута капитанът на домакините Валери Евтимов пропусна дузпа, като ударът му бе в страничната греда.