Ограничават движението поради ремонт на пропадналия път на входа на град Брезник откъм отбивката за село Видрица

Движението на автомобили временно ще бъде ограничено в участък на отсечката между Брезник и Парамун, съобщават от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“.

Движението по второкласен път 63 в отсечката Брезник – Парамун от километър 22+900 до 23+100 се осъществява в едната лента поради ремонтни дейности на асфалтовата настилка. Срокът на въведеното ограничение е до 31 август, уточняват от Агенция „Пътна инфраструктура“.

На провелата се по-рано днес сесия на Общински съвет-Брезник въпросът с пропадналия участък беше повдигнат от общински съветници, които пожелаха да се вземе по-добро решение от временните ремонти.

Виж също...

Loading...