Фракцията „Армейци Брезник-99“ с подарък от червените фенове от Сливница заради вечната дружба и приятелство
Фен клубът „Армейци Брезник-99“ получи скъп подарък на коледно-новогодишното си парти, което се състоя в края на работната седмица, съобщиха за Zapadno.com от фракцията.
Червените фенове от Брезник са отбелязали своето годишно тържество в ресторант „Банкать“. На събитието са присъствали и приятели от червения фен клуб на община Сливница. Специално за събирането фракцията от Брезник е била изненадана с подарък – плакет, на който пише: „Вечна дружба и приятелство между червена Сливница и Армейци Брезник“.
Кулминацията на купона на феновете била предшествана с атрактивна заря и присъствие на централния градски площад в Брезник, където бил изпят един от червените химни.
Фен клубът „Армейци Брезник-99“ има активно присъствие на мачовете на любимия отбор в страната.
И тези предстоящи празници ще бъдат по-интересни и забавни с новините от общините Брезник и Трън, които може да научите първо от страниците на Zapadno.com.
Снимки: Пепи Божков