С гол на рожденик и нов екип от Efbet отборът на “Черногорец” (Ноевци) откри победна серия в неделния ден

Футболен клуб “Черногорец” (Ноевци) е победил като домакин отборът на “Балкан” (Банище), съобщиха от ноевския тим на Фейсбук страницата си.

Домакините са открили резултата с гол с глава, който рожденикът Александър Манчев е реализирал във вратата на гостите от Банище. Още два гола са вкарани от отбора на “Черногорец” в първата част на мача. Двете точни попадения са били реализирани от Олег Алексиев. Тимът е имал възможност и за още един гол от дузпа, но е пропуснат точен удар.

Във втората част на мача футболистът на домакините Валентин Велинов е оформил крайният резултат – 4 : 0.

По време на днешния мач футболен клуб “Черногорец” е представил на феновете си нов екип от Efbet.

Снимка: ФК “Черногорец” (Ноевци)