Свободните футболисти, които се подготвят в Брезник, загубиха от “Спортист” (Своге) в контролен мач

Отборът на Асоциацията на българските футболисти, съставен изцяло от свободни агенти, който води подготовката си в Брезник, загуби от новака във Втора лига “Спортист” (Своге) с 0 : 1 в контрола, пише вестник “Съперник“.

Спарингът се игра на стадиона в Своге. Тимът, който води подготовка под ръководството на треньора Румен Стоянов, бе съставен изцяло от играчи, които нямат договори с професионални клубове за предстоящия нов сезон. Единственото попадение падна в 55-ата минута и бе дело на Томи Павлов. Той направи пробив през централната част на терена и с мощен шут извън наказателното поле прати топката в мрежата. За тима на Асоциацията на българските футболисти, най-близо до отбелязване на гол бяха Боби Трендафилов и Марк Видиев, но пропуснаха да се разпишат.

Снимка: Zapadno.com – архив