Юнаците на “Черногорец” (Ноевци) победиха с 4 : 1 футболен клуб “Рудничар” на стадиона в пернишкия квартал “Бела вода”

Футболен клуб “Черногорец” (Ноевци) затвърждава лидерската позиция във временното класиране в “А” Регионална футболна група – Запад след поредна победа и добавя още 3 точки към актива си. В отложена среща тимът на брезнишкото село Ноевци победи с 4 : 1 домакините от отбора на “Рудничар”

На тежкия терен момчетата се раздадоха на макс и зарадвахме рожденика Александър Манчев, който отново игра много силно. В самото начало на срещата Валери Светославов откри при едно разбъркване пред вратата на домакините. Направихме и невероятен пропуск, след отлично подаване на Денис Иванов. След това вратаря на домакините бе последна преграда за втори гол, като спря удара на Велинов. В средата на полувремето Денис Иванов – Моторо улучи горната греда от фаул, а Велинов направи добавка за 0 : 2, поясниха от “Черногорец”.

Втората част започна вихрено, след като само за 5 минути “Моторетката” вкара два гола и резултата стана 0 : 4. В средата на втората част домакините върнаха един гол. До края на срещата изпуснаха още една – две хубави ситуации за гол. Нашите момчета също направиха два сериозни пропуска, описаха мача от тима на ноевчани.

Организацията на домакините от “Рудничар” е била добра. Играта на трудния терен е била коректна, а съдийството на ниво.

Снимка: футболен клуб “Черногорец” (Ноевци)