Футболен клуб “Черногорец” зарадва феновете като победи с 9 : 0 отбора на “Вихър” (Еловдол)

Футболен клуб “Черногорец” победи с 9 : 0 отбора на “Вихър” (Еловдол). На отличния стадион “Черногорец Арена” в село Ноевци всички момчета играха много добре, съобщиха от ноевския тим.

Васко Василев откри резултата в началните минути, а до почивката Денис Иванов вкара два гола, а Марио Михайлов един. Втората част гол от дузпа вкара вратарят Тони Димитров, а след него се разписа отново “Шейната”. Георги Мирчев се разписа за 7 : 0, а с нови две попадения Мотора оформи крайния резултат.

За втори път от “Черногорец” организираха играта “Познай резултата” във Фейсбук страницата си. Резултатът на мача е бил познат от дама, която в неделя ще може да си вземе наградата на стадиона в селото.

Кадър: футболен клуб “Черногорец” (Ноевци)