Футболен клуб “Черногорец” (Ноевци) отиде на стадиона в град Трън, където победи местния отбор на “Ерма”

Футболен клуб “Черногорец” (Ноевци) се прибира от Трънско с победа. Отборът на брезнишкото село Ноевци е победил футболен клуб “Ерма” (Трън), съобщиха от ноевския тим.

Мачът се е изиграл по-рано днес на стадиона в пограничния град. Крайният резултат е 0 : 1 в полза на гостуващия от Брезнишко тим. “През първата част домакините владееха топката и имаха две хубави ситуации. Тежка удар в главата извади още през първата част М.Милчев. Реализирахме гол след центриране, автор бе Валентин Велинов. Веднага след това удар на М.Петров улучи и двете греди , но топката не пожела да влезе във вратата на домакините. Домакините също улучиха гредата. Втората част трънчани владееха играта, ние чакахме контраатаки. Брутално влизане срещу 17 г. Виктор Валентинов ни остави с 10 човека в 60 мин. До края домакините изпуснаха няколко отлични положения , като една греда и Тодор Станков не позволиха гол. Ние изпуснахме две положения чрез Велинов и игралия много силно Павел Тодоров ( Панчо). Браво момчета!!!!!!Браво на нашите верни привържении за подкрепата!!!!”, съобщиха от футболен клуб “Черногорец”.

Снимка: футболен клуб “Черногорец” (Ноевци)