Брезнишкото училище ще се модернизира с интерактивни дъски, а за общинските автомобили на Брезник ще се закупи пароструйка
Общински съвет-Брезник одобри да се извършат промени в поименния списък за капиталови разходи през 2022 година. Решението за това беше взето с 12 гласа „за“ на провелото се на 25 ноември заседание, предаде репортер на Zapadno.com.
Съветниците приеха да се направят компенсирани промени между отделни обекти в поименния списък за капиталови разходи за 2022 година. Промените са свързана със закупуване на интерактивни дъски за средно училище „Васил Левски“ в град Брезник на стойност 2 900 лева. Освен това с извършването на промените ще се осигурят средства за закупуване на пароструйка за нуждите на автопарка на Община Брезник.
Снимка: Zapadno.com – архив