Футболистите на “Ерма” (Трън) с втора категорична победа от началото на полусезона, този път победиха “Енергетик” (Перник) с 5 : 3

Футболен клуб “Ерма” (Трън) е победил отбора на “Енергетик” (Перник), става ясно от информационната система на БФС-Перник.

Мачът се е изиграл в късния неделен следобед на стадиона в град Трън и е част от четвърти кръг на “А” Областна футболна група – Перник II. Футболният двубой е завършил с резултат 5 : 3 в полза на домакините от “Ерма”. Във временното класиране на групата футболният клуб на трънчани заема трето място с актив от 6 точки.

Това е втора победа за отбора на “Ерма” от началото на футболния полусезон. При предишен мач тимът победи отбора на “Ботев” (Друган).

Снимка: футболен клуб “Ерма” (Трън)