Футболен клуб “Ерма” (Трън) победи с убедителния резултат 1 : 7 отбора на “Вихър” (Елов дол)

Футболният сблъсък между “Вихър” (Елов дол) и “Ерма” (Трън) е завършил с резултат 1 : 7, съобщиха от трънския тим.

Мачът между двата отбора се е изиграл по-рано днес на стадиона в град Трън, където символични домакини са били от “Вихър”. По програма срещата е част от пети кръг на “А” Областна футболна група – Перник II. В края на първото полувреме резултатът е бил 0 : 2 в полза на трънския отбор. До края на мача тимът на “Ерма” е успял да отбележи още 5 гола, а отборът-домакин на срещата само едно точно попадение. Така срещата е завършила с резултат 1 : 7 в полза на “Ерма”.

Футболният клуб на трънчани се представя добре от началото на полусезона с вече 3 спечелени мача. Отборът е в челната тройка на временното класиране на групата.

Кадър: футболен клуб “Ерма” (Трън)