Последният контролен мач на “Черногорец” (Ноевци) завърши с 2 : 2 срещу отбора на “Ботев” в село Друган

“Черногорец” (Ноевци) завърши с равен резултат в последната контрола преди пролетния полусезон, съобщиха за читателите на Zapadno.com от отбора.
В неделния следобед в радомирското село Друган местният отбор на “Ботев” и “Черногорец” (Ноевци) завършиха 2 : 2. Първото полувреме завърши 0 : 0, като двата отбора пропуснаха по два пъти. През второто полувреме домакините откриха в 51-а минута след гол от пряк свободен удар. Последваха силни минути на гостите, като бяха пропуснати няколко положения. Първо Александър Василев пропусна сам срещу вратаря, а удари на Марио Антонов и Валентин Велинов бяха избити. Все пак с хубав диагонален удар Александър Стоилов изравни в 64-та минута. Пет минути по-късно благодарение на Валентин Велинов с удар около точката за дузпа резултатът стана 1 : 2 в полза на ноевчани.
Последваха още няколко удара на гостите, но нов гол не беше отбелязан. В 88-а минута след центриране на домакините топката не докосна никой и влезе във вратата на ноевчани. До края на футболната среща нова атака на гостите завърши с греда, която бе уцелена след грешно изчистване на защитник на домакините, съобщиха от “Черногорец”.